Pine Bebek Bezi Hangi Marketlerde Var, Hangi Markette Satılıyor?

Bu yazıda, pine smart bebek bezi hakkında genel bilgiler yer almaktadır. Pine smart bebek bezi nedir, özellikleri nelerdir? Pine bebek bezi hangi markette var, hangi marketlerde satılıyor? Pine smart bebek bezi yorumları nasıl, güzel mi? Pine smart bebek bezi hangi ülkenin malıdır? Detaylar yazımızın devamında.

 

Pine Smart Bez Nedir, Özellikleri Nelerdir?

2020 yılı Temmuz ayında piyasaya sürülen pine smart bebek bezi ciddi bir merak konusu oldu. Peki neden? Pine smart bez özelliklerini baktığımızda diğer bebek bezlerinden ayrıldığını görmekteyiz. Öyle ki dünyanın en akıllı bebek bezi sloganıyla satışı başladı bu marka. Dünyada bir ilk olarak üretilen pine smart bebek bezinin en önemli özelliği, bebeklerde sıkça karşılaşılan idrar yolu enfeksiyonlarını önceden tespit edebilme fonksiyonudur. Pine smart bez içerisinde yer alan sıvı çözelti, idrardaki bakteri kaynaklı enfeksiyonları tespit edebiliyor. Bir nevi ön tarama yerine geçen bu yöntem ile bebeklerdeki olası idrar yolu enfeksiyonlarında erken tedavi imkanı oluşuyor. Peki enfeksiyon tespiti nasıl yapılıyor, enfeksiyon varsa nasıl anlarız? Pine bebek bezinde yer alan sıvı çözelti, bebek çişini yaptıktan sonra pembe renge dönüşüyorsa enfeksiyon var demektir. Bu sayede önleminizi erkenden alabiliyorsunuz.

 

Pine Bebek Bezi Hangi Marketlerde Var?

Pine smart bebek bezi satışları 2020 temmuz itibariyle başladı. Peki pine marka bebek bezi nerede bulabiliriz? Pine bebek bezi hangi marketlerde var? Henüz yeni üretilen bir marka olduğu için pine bebek bezi sınırlı sayıda marketlerde satılmaktadır. Şu an itibariyle migros marketlerde pine smart bebek bezi satışı yapılmaktadır. Fakat online alışveriş siteleri üzerinden pine bebek bezi siparişi verebilirsiniz. Hepsiburada, trendyol, gittigidiyor, n11 gibi alışveriş sitelerinde bu ürünü kolayca bulmak mümkündür.

 

Pine Bebek Bezi Hangi Ülkenin Malı ve Markasıdır?

İdrar yolu enfeksiyonlarını tespit edebilen Pine smart bebek bezinin satışa sunulmasıyla birlikte, pine bebek bezi hangi ülkenin malı ve markası şeklinde aramalar yapılmaya başlandı. Bu bezin üretim aşamasına yönelik araştırma-geliştirme çalışmaları 2019 yılında başladı. Cerrahpaşa Üniversite Tıp Fakültesi ve Arkan Grup Sağlık Ürünleri A.Ş.’nin mühendislerinin ortaklaşa çalışmalarıyla oluşturulan bu teknolojik bez, Türkiye’nin markasıdır.

 

Pine Smart Bebek Bezi Yorumları

Henüz piyasaya yeni sunulduğu için Pine smart bebek bezi yorumları fazla sayıda mevcut değil. Yine de pine bebek bezi kullananlar arasında genel memnuniyetin ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca diğer bezlere kıyasla bu bezin kalıbının daha büyük olduğu da yorumlar arasında ifade edilmektedir.