Boron Hangi Marketlerde Var, Boron Deterjan Nerede Satılıyor?

Türkiye’nin yerli ve milli ürünü olan Boron çamaşır deterjanı, şu ana kadar birçok müşteri tarafından olumlu yorumlar almış bulunmakta. Eti Maden tarafından piyasaya sürülen ürün, bor madeninin doğallığını içermekte ve çamaşırları tertemiz etmekte. Kireç sökme özelliği ve ön yıkamasız temizleme fırsatı ile birçok müşterinin ilgi odağı haline gelmiş bulunmakta. Bu konuda “Boron hangi marketlerde var?” sorusunun yanı sıra bor hakkında da bilgi vereceğiz.

 

Bor Nedir, Boron Nedir?

Türkiye’nin bor rezervinin zengin olduğu bilinen bir gerçek. Ülkemizde toplanan bor madeni, günümüzde temizlik ve enerji gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Yerli ürün Boron, yakın zamanda piyasaya sürülen ve Eti Maden tarafından geliştirilen çamaşırlar için özel deterjan. Ön yıkamasız temizlik, daha hijyenik çamaşırlar, enerji tasarrufu, temiz çamaşırlar gibi birçok özelliği içerisinde barındırması ile bilinir. Doğal mineralli temizlik ürünü olan Boron fosfat, petrol türevi maddeler, zararlı kimyasallar ve alerjen parfümler içermez. Çamaşırları yumuşatan etkisiyle renkleri soldurmaz, ön yıkamasız temizlik imkanı sağlar. Evsel lekeler dışında endüstriyel lekelerin çıkarılmasında da önemli bir faktördür. Kireç çözücü etkiye sahip Boron, makinenizi temiz tutar. Boron güzel temizlemesinin yanı sıra çevre dostu bir ambalaja sahiptir. Bu sayede geri dönüştürülebilir bir yapıda olmaktadır.

 

Boron Deterjan Hangi Marketlerde Var?

Yerli ve milli ürün olan Boron’u kullanmak isteyen birçok vatandaş “Boron hangi marketlerde satılıyor?” sorusunu merak etmekte. A101, N11, Hepsiburada, Trendyol, ePttAVM gibi birçok mağaza Boron satışı yapmaktadır. Migros, Carrefour gibi büyük market zincirleri de boron ürünleri satışı yapan marketler arasındadır.

 

Bor Deterjan Hangi Firmanın Ürünüdür?

Boron deterjan markası, yerli ve milli ürün olmaktadır. Eti Maden tarafından geliştirilen ürün, birçok mağazada bulunabilir. Bu konu ile birlikte Bor ve Boron hakkında bilgi, “Boron hangi marketlerde var?” gibi bilgileri öğrenmiş oldunuz.