Borel Hangi Marketlerde Var, Borel Dezenfektan Nerede Satılıyor?

Temizlik, geçmişte de olduğu gibi günümüzde de önemli bir yer edinmektedir. Salgın sürecinden sonra ortaya çıkan Borel, bir Eti Maden ürünüdür. Yerli malı olan Borel el dezenfektanı, dışarıda, kirli yerlere dokunduğunda ve her yerde yanında. Cebe sığacak boyutta geliştirilen ürün, her anında sana temiz bir cilt sunacak. Konunun devamında “Borel hangi marketlerde var?” ve bunun gibi soruların yanı sıra Borel hakkında bilgi içerikli bir paylaşım yapacağız.

 

Borel Nedir?

Eti Maden tarafından geliştirilen Borel ürünü, bir el dezenfektanı olmakta. Dışarıda gezerken, kirli yerlere dokunurken veya bunun gibi işlerde Borel el dezenfektanı kullanarak elinizdeki mikropları öldürmek en doğru çözüm olacaktır. Borel yerli ve milli bir ürün olarak bu bağlamda kaliteli bir ürün olmaktadır. Koronavirüs salgını süresince üretimine başlanan Borel el dezenfektanı, Türkiye’de birçok müşteri tarafından tercih edilen bir ürün oldu. “Borel dezenfektan hangi marketlerde satılıyor?” sorusunun cevabına geçmeden önce bu konuda birkaç bilgi daha vermek istiyoruz. Borel el dezenfektanı içerisinde bulundurduğu bor ve esansiyel yağlar sayesinde alkolün cilt hasarı yapmasını önleyen bir etkiye sahiptir. Bu da hem cildin mikroplar tarafından korunmasına hemde cildin yumuşamasını sağlar.

 

Borel Hangi Marketlerde Var?

Yerli ve milli ürün olan Borel markasının faydalarını gören birçok müşteri “Borel hangi marketlerde var?” sorusunun cevabını da merak ediyor. Borel, Türkiye’nin birçok mağazasında ve marketlerde yer almaktadır. Borel’in satıldığı marketleri; A101, migros, carrefour, bim olarak sıralayabiliriz. Bunun yanı sıra yerli ürün olduğu olduğu birçok küçük yerel markette de borel dezenfektan satışı yapılmaktadır. Ek olarak N11, Trendyol, Hepsiburada, Migros gibi birçok online mağazada da bulunabilmektedir.

 

Borel Dezenfektan Hangi Firmanın Ürünüdür?

Borel Dezenfektan koronavirüs salgını sürecinde ortaya çıkan Eti Maden ürünüdür. Yerli ve milli ürün olan Borel el dezenfektanı, internet üzerinde ve fiziksel mağazalarda yerini almış bulunmakta.